חדשות

הכנסת ספר תורה

ברוב עם הדרת מלך. כולם מוזמנים לכבד את התורה הקדושה בהכנסה המפוארת שתערך אי"ה ביום ראשון ה’ בחשוון 14/10. פרטים נוספים בכתבה המלאה. "שישו ושמחו בשמחת תורה ותנו כבוד לתורה"

קרא עודמבצע חנוכיות בסניף בית חב"ד קניון

20% הנחה על מגוון חנוכיות איכותיות.פרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

זמני התפילות לשבת פרשת-וישלח

זמני התפילות לשבת פרשת-וישלח תאריכים י' – ט"ז כסלו ( 22-28.11)

קרא עוד

סיום ספר התניא והילולת הארי ז"ל

ביום שני ה' מנחם אב יום הילולת הארי ז"ל התקיים מעמד סיום ספר התניא וסיום מסכת תמיד,המעמד התקיים ברוב עם ובהשתתפות רבנים ואישי ציבור. לתמונות וודיאו בכתבה המלאה.

קרא עוד


מאות בהתוועדות עוצמתית לרגל יט כסליו

מאות משתתפים חגגו את חג הגאולה י"ט בכסליו בהתוועדות שהתקיימה לראשונה באולמי החצר בעיר. גלרית תמונות וסרטונים מרגשים.

קרא עוד

סיור לנשים בכותל המערבי.

נשי ובנות מעלה אדומים תקיימנה תפילה מיוחדת אי"ה ביום שני ראש חודש מנחם-אב בכותל ובנוסף תוכנית מיוחדת לשלושת השבועות (בין המצרים) פרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

יריית הפתיחה

"אני זוכר איך היינו עושים את קריאות התורה על שולחן ביליארד ומבקשים מבעל המקום להחליש את המוזיקה בזמן התפילות. היום לאחר 28 שנה אני שמח לבשר לרבי שהבניין הוא של ליובאוויטש!"

קרא עוד

ג' תמוז תשע"ד מתי

התוועדות מיוחדת לרגל היום הגדול והקדוש ג' בתמוז, פרטים ב"כתבה המלאה".

קרא עוד

עשרת הדברות לכל ילדי מעלה אדומים.

השנה תתקיים קריאת עשרת הדברות בכל השכונות בעיר,הילדים ייהנו מהפעלות, פרסים,שלגונים, השתתפות בהגרלה ארצית וכמובן שמיעת עשרת הדברות. לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

התהלוכה הגדולה,גלריה מרהיבה

ל"ג בעומר נעשה ליום של "הפגנת אחדות" מאות ילדים והורים השתתפו וצעדו יחד לזכותו של רשב"י.

קרא עוד

בית חב"ד מציג: סדנת אפיית מצות לתלמיד

כמידי שנה בית חב"ד שמח להציג לכם לקראת חג הפסח הקרב ובא, סדנא חוויתית לאפיית מצות ולימוד על מהות חג הפסח, פרטים נוספים ב"כתבה המלאה".

קרא עוד

ערב נשים לכבוד חודש אדר "שמחה כאתגר"

"משנכנס אדר מרבין בשמחה" מהיכן בכלל שואבים כוח לשמוח?! כל זה ועוד בערב נשים מיוחד. בנוסף יוגש כיבוד בנוסח סיני בקיצור שווה להגיע!

קרא עוד

כ"ב שבט ערב נשים לרגל הילולת הרבנית

ביום שלישי האחרון, התכנסו נשות מעלה אדומים באולמי "החצר" כדי לציין את יום פטירתה של הרבנית הצדקנית מרת חי'ה מושקא, אשת הרבי מליובאוויטש, ביום כ"ב שבט תשמ"ח (1988). בכניסה, נהנו הנשים מדוכנים שונים אשר כללו מידע על טהרת המשפחה, הדלקת נרות שבת, קניית אות בספר תורה וכן דוכני מכירות של תכשיטים, קוסמטיקה טבעית ועוד. עוד בטרם נכנסו לאולם, כל אישה קיבלה שקית שי ונהנתה מכיבוד עשיר..... המשך "בכתבה המלאה".

קרא עוד

המופע הגדול של חנוכה

כמידי שנה בית חב"ד מזמין את כל ילדי מעלה אדומים למסיבת חנוכה ענקית שתתקיים בקניון מעלה אדומים ביום חמישי נר שני של חנוכה 28-11 בשעה 17:00. בתכנית מופע חינוכי ומשעשע של כוכבי הילדים "שלומי וסתם" סיפור מרתק על חג החנוכה,אמירת 12 הפסוקים,המון פרסים וסופגניות לרוב.

קרא עוד

ההתוועדות המרכזית לכבוד חג הגאולה יט' בכסליו

ביום חמישי אור ליט' בכסליו, בשעה 19:00 תיערך ההתוועדות המרכזית לרגל חג הגאולה של אדמו"ר הזקן נ"ע, ההתוועדות תיערך בבית הכנסת "המרכזי"שברחוב הנחלים, לפרטים נוספים בכתבה המלאה.

קרא עוד

שיעורו השבועי של הרב ארז

בכל יום א’ בשעה 21:00 מתקיים שיעור חסידות המועבר בטוב טעם ובשפה ברורה וחלקה ע"י הרב ארז ליפשיץ שליח הרבי לשכונת 07 במעלה אדומים,מידי שבוע יתווסף השיעור השבועי לצפיה בווידאו.

קרא עוד

בשעה טובה, מניין חב"ד בשכונת 07

בהמשך לפתיחת סניף בית חב"ד בשכונת07,בשורה משמחת לתושבי השכונה החל מהשבת בעז"ה יתקיים מניין חב"ד פרטים נוספים ב"כתבה המלאה"

קרא עוד